Oženio neki tip plavušu, i jedan dan dolazi on ranije kući i zatekne nepoznatog muškarca u bračnom krevetu. Otvori ormar i reče:

A on odgovori:
– Nije Mujo, već Pitbul.

Sport - datum: 2018-11-25 TITOGRAD PROTIV MORNARA SLAVIO PRVI PUT NAKON SEDAM MEČEVA
Miličković Miličković prekinuo crni niz ofk titograd 1:0 mornar
Fudbaleri Titograda su protiv Mornara slavili prvi put nakon sedam utakmica. Crni niz je prekinuo Marko Miličković, pogotkom iz slobodnog udarca u 60. minutu. Talentovani ofanzivac je sa 17 metara majstorski prebacio živi zid i pogodio desne rašlje, ostavivši golmana Barana Marka Novovića ukopanog u mjestu.
– Karakteristično je da osvajamo bodove kada ne igramo baš najbolje. Prethodna četiri duela smo odigrali odlično, a nismo prošli onako kako smo željeli. Danas u prvom poluvremenu nismo bili na nivou. Međutim, nismo dali ništa ni Mornaru. Rezultat 0:0 je nekad i pozitivan, jer se nalazite u šansi da možete nešto da izgradite u nastavku. To smo i uradili nakon odmora. Postavio sam Zorana Petrovića široko, a Ivanu Novoviću dao prostor da igra. Sve šanse smo stvorili upravo po strani gdje je Zoki dejstvovao. Kada se sve sabere, mislim da je utakmica bila interesantna i živahna. Da li može bolje? Sigurno da može. Ipak, u ovom momentu su nam najbitnija tri boda, jer smo nakon šest utakmica u šampionatu praktično zaboravili kako se pobjeđuje – rekao je šef stručnog štaba Titograda Igor Pamić.
Prvo poluvrijeme na Starom aerodromu je bilo za zaborav. Jedini šut ka golu ubilježen je u 36. minutu. Miličković je iz slobodnog udarca sa lijeve strane zavrnuo na drugu stativu, gdje je Branko Ojdanić glavom zahvatio loptu koja je prohujala pored stative. Kritike trenera domaćih Pamića na pauzi su urodile plodom pošto su njegovi izabranici u drugom poluvremenu zaigrali mnogo bolje. Miličković je u 51. minutu iz kornera nabacio loptu Petroviću na glavu, ali je čuvar mreže „fenjeraša” bio na mjestu. Nekoliko trenutaka kasnije viđena je slična situacija na drugoj strani. Balša Božović je zavrnuo iz kornera, a Nikola Popović glavom šutirao tik pored suprotne stative. Tri minuta kasnije opet su zaprijetili „romantičari”. Poslije centaršuta Petrovića sa lijeve strane, lopta je prešla sve igrače u petercu gostiju i završila kod Miličkovića. Ofanzivac „crvenih” se namjestio, savladao Novovića, ali se lijevi bek Mornara, Vuk Martinović ispriječio na gol liniji. Miličković se iskupio 120 sekundi kasnije tako što je postigao jedini gol na meču. U 64. minutu je Petrović oprobao šut sa preko 20 metara. Novović je bio siguran. Barani su uglavnom sa distance pokušavali da dođu do izjednačenja. Stevan Marković je u 73. minutu šutirao iz prve sa dvadesetak metara tik pored stative, do je sedam minuta kasnije rezervista Nino Vukmarković sa slične udaljenosti „tukao” pravo u iskusnog golmana Sašu Ivanovića.
– Ponovilo se toliko puta viđeno ove jeseni. Mnogo utakmica smo izgubili rezultatom 0:1, a u ni jednoj nismo bili inferiorni, osim u drugom poluvremenu utamice sa Zetom. Ovaj meč je rezultatski bio najbliži „iksu”. Međutim, primili smo evrogol iz slobodnog udarca. Imamo puno problema sa realizacijom, nemamo završnicu, ne možemo da postignemo gol. Moramo da trpimo do zimske pauze i uradimo sve da zaostatak za rivalima bude što manji, pa onda da se pojačamo i pokušamo da izborimo makar baraž za opstanak – rekao je šef stručnog štaba Mornara Goran Milojević.N.J.

Li­sta stri­je­la­ca
9 go­lo­va – Ste­fan Mi­lo­še­vić (Iskra)
5 go­lo­va – Ni­ko­la Kr­sto­vić (Ze­ta)
4 go­la – Go­ran Vu­jo­vić (Lov­ćen), Al­din Adžo­vić (Ze­ta), Ste­fan Lon­čar, Lu­ka Mer­do­vić (Su­tje­ska), Igor Iva­no­vić (Bu­duć­nost), Aleksandar Vujačić (Pe­tro­vac).
3 go­la – Mi­loš Džu­gur­dić, Ste­fan Đor­đe­vić (Gr­balj), Vas­ko Ka­le­zić (OFK Ti­to­grad), De­nis Dža­no­vić (Mornar), Bo­žo Mar­ko­vić (Su­tje­ska), Edvin Kuč (Rudar), Šo Ja­ma­mo­to, Mi­loš Ka­le­zić (Petrovac).
2 go­la – Da­ni­lo Pe­šu­kić (Ze­ta), Bo­jan Bo­žo­vić, Mar­ko Vu­čić, Marko Ćetković (Su­tje­ska), Fi­lip Ka­la­če­vić (Mor­nar), Mar­ko Ka­žić, Jo­van Vu­či­nić (Pe­tro­vac), Ra­do­mir Đa­lo­vić, Aleksandar Macanović (Ru­dar), Mi­ha­i­lo Pe­ro­vić, Mi­loš Mi­jić (Bu­duć­nost), Zvon­ko Pa­mić, Mar­ko Pa­vi­će­vić, Mar­ko Mi­lič­ko­vić (OFK Ti­to­grad), Dejan Kotorac, Vla­dan Kor­dić (Grbalj), Mar­ko Đu­ro­vić, Dri­ton Ca­maj (Lovćen)
1 gol – Ar­min Bo­šnjak (Ru­dar), Dra­ško Bo­žo­vić, Lu­ka Mir­ko­vić, Ste­fan Mi­lić, Ili­ja Tu­če­vić, Mi­ljan Vla­i­sa­vlje­vić (Bu­duć­nost), Dar­ko Bu­la­to­vić, Ne­ma­nja Ne­dić, Velj­ko Vu­ko­vić (Su­tje­ska), Igor Bur­za­no­vić, Ni­ko­la Zvr­ko, Mi­o­mir Đu­rič­ko­vić (Iskra), Dejan Zarubica, Ivan Jablan, Mir­ko Ra­di­šić, Mi­loš Ste­vo­vić (Lov­ćen), Zdrav­ko Dra­gi­će­vić, Pre­drag Ka­šće­lan, Ne­delj­ko Vla­ho­vić, Pe­tar Vuk­če­vić, Nikola Popović (Gr­balj), De­jan Jo­van­čov, La­zar La­lo­še­vić (Mor­nar), Pa­trick Fe­li­pe, Ivan Pe­ja­ko­vić, De­nis So­po (Ru­dar), Be­nja­min Ka­cić, Zo­ran Mi­ki­jelj, Ha­lil Mu­ha­re­mo­vić, Mar­tin Pren­ko­če­vić, Ne­nad Vu­jo­vić (Pe­tro­vac), Vo­jin Pa­vlo­vić, Mir­ko Ra­i­če­vić (OFK Ti­to­grad), Aleks Ja­moa, Lazar Lambulić, Ivan Vukčević (Ze­ta).